Môže genitálna suchosť spôsobiť sexuálne problémy?

Genitálna suchosť má zvláštnu sexuálnu konotáciu. Môže spôsobovať úzkosť a problémy vo vzťahu s partnerom. Pochopiteľná obava: množstvo vaginálnej lubrikácie je signálom tisícročnej túžby, vzrušenia a sexuálnej vnímavosti ženy. Najmä na mladé ženy potom dopadá všetok potenciálny význam sexuálnej nedostatočnosti, vyhrotený v porovnaní so súčasnými stereotypmi nespútanej a vždy šťastnej sexuality. Pocit, ktorý dobre hovorí, ako tento príznak, neprávom minimalizovaný nebo banalizovaný, môže byť rušivý pre sebahodnotenie, sexualitu, vnímanie seba samej ako zdravej ženy. Tiež ukazuje, ako žena potrebuje kvalitný rozhovor s gynekológom/gynekologičkou, buď preto, aby dostala klinicky vhodné odpovede, alebo ak problém má zdravotné príčiny, prípadne aby si vyjasnila tisíce pochybností, ktoré, hoci nevyjadrené, môžu prispievať k pretrvávaniu problému a pocitom nedostatočnosti, ktoré žena zažíva.
Facebook
Twitter

Spoznajte všetky farby značky Chilly

Gél Chilly

Gél Chilly

Viac
Chilly Pocket GÉL intímne obrúsky

Chilly Pocket GÉL intímne obrúsky

Viac
Chilly Delicate

Chilly Delicate

Viac
Chilly Pocket DELICATE intímne obrúsky

Chilly Pocket DELICATE intímne obrúsky

Viac
Chilly Antibacterial

Chilly Antibacterial

Viac
Chilly Pocket ANTIBACTERIAL intímne obrúsky

Chilly Pocket ANTIBACTERIAL intímne obrúsky

Viac
Chilly Soothing

Chilly Soothing

Viac
Bolton Group
Dostávejte zprávy ze světa Chilly: objednejte si zpravodaj!
Nechte nám svou e-mailovou adresu, abyste si mohli přečíst o novinkách v našich produktech a seznámit se s obsahem našeho magazínu.
Ano, chci dostávat další informace od značky Chilly, tedy zpravodaj nebo vzorky prodktů Chilly. Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl/a, porozuměla a souhlasím s podmínkami uvedenými v oznámení o ochraně osobních údajů a jsem si vědoma toho, že své údaje mohu kdykoli smazat. Ano, chci dostávat další informace od značky Chilly, tedy zpravodaj nebo vzorky prodktů Chilly. Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl/a, porozuměla a souhlasím s podmínkami uvedenými v oznámení o ochraně osobních údajů a jsem si vědoma toho, že své údaje mohu kdykoli smazat.